Wybuduj dom swoich marzeń! Z nami to proste i szybkie.

Wybór właściwego projektu domu drewnianego to jedna z pierwszych, kluczowych decyzji podejmowanych przed rozpoczęciem budowy. Wśród wielu dostępnych na rynku projektów zawsze należy szukać takiego rozwiązania, które sprosta naszym oczekiwaniom.

Jeśli planujemy wybudować dom do użytku własnego, z przeznaczeniem dla najbliższej rodziny, niekoniecznie musimy szukać projektu z kilkoma łazienkami i dużą liczbą pokojów. Jeśli nasz przyszły dom drewniany to projekt inwestycyjny przeznaczony pod wynajem, należy kierować się również interesem potencjalnych klientów – zadbać o to, aby czuli się w nim bezpiecznie, z zachowaniem zasad prywatności i doświadczyli wygody. W takich przypadkach mile widziana jest m.in. druga łazienka na piętrze. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt projektów domów drewnianych z bali. Zostały one podzielone na dwie grupy – w pierwszej odnajdą Państwo nasze autorskie projekty, druga natomiast przedstawia projekty opracowane przez pracownię Dom-Projekt z Myślenic.

Projekty domów autorstwa naszej pracowni
Nasze autorskie projekty garaży
Projekty pracowni Dom-Projekt
Sortuj projekty alfabetycznie
Sortuj według powierzchni użytkowej
Partnerzy
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis spełniał jak najlepiej oczekiwania naszych Klientów. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Akceptuję, zamknij komunikat
tel. 510-231-542 biuro@stbud.pl www.STbud.pl Domy drewniane z bali © 2014 Google